Vstupte s námi do světa IT businessu

Poznejte, v čem jsme nejlepší.
CO NABÍZÍME

Was wir anbieten

DC4U ist eine tschechische Firma. Wir sind seit 2006 im ICT-Geschäftsbereich sind tätig, daher können wir Ihnen individuelle Lösungen anbieten, welche wir genau Ihren Bedürfnissen anpassen.

Da wir mit den führenden Experten des ICT-Geschäftsbereiches zusammenarbeiten, können wir Ihnen die neuesten Erkenntnisse der ICT-Lösungen versichern.

DC4U je poměrně mladá firma, ale v oblasti ICT businessu se pohybujeme již od roku 2006, a proto jsme schopni Vám nabídnout to nejlepší řešení, „ušité“ přímo na míru.

Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s předními odborníky v dané oblasti, zajistíme Vám přístup k nejnovějším řešením a poznatkům v ICT.

Na základě spolupráce s největšími datovými centry v ČR jsme schopni Vám nabídnout bezpečný, bezvýpadkový a efektivní provoz Vašich technologií i aplikací.

V případě Vašeho požadavku jsme schopni zajistit fyzickou dislokaci Vašich technologií v některém z dalších renomovaných datových center a poradíme Vám jak uspořit při provozování Vašeho řešení (serverů, diskových polí a dalšího HW).

Protože spolupracujeme s předními českými i zahraničními společnostmi, podnikajícími v oblasti bezpečnosti a ochrany dat, dokážeme Vám zajistit nadstandardní zabezpečení Vašeho software a klíčových informací.

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti výstavby a provozu datových center Vám pomůžeme zefektivnit provoz Vaší serverovny nebo datového centra, případně Vám navrhneme a postavíme Vaše vlastní datové centrum. V případě zájmu Vám můžeme datové centrum nebo serverovnu provozovat formou outsourcingu našimi zkušenými techniky.

Pro efektivní provoz nejen datového centra, ale například i chytrých budov, provozoven, elektráren a dalších Vám nabídneme nejmodernější dohledový systém, vyvinutý ve spolupráci s našimi programátory, a proto jej dokážeme přizpůsobit přesně podle Vašich přání tak, aby splňoval všechny Vaše požadavky. Tento systém je možné mít jak formou vlastního software, tak také ve formě cloudového řešení.

17
erfolgreich umgesetzte Projekte
9
durchschnittliche Kundenersparnis
67
zufriedene Kunden
365
Tage im Jahr Kundenservice

Unsere Kunden